Столик для сніданку в ліжко
Зручний складаний ліжковий столик
Столик для ноутбука
Столик для сніданку в ліжко:
- Легкий
- Харчовий пластик
- Складной
- Добре миється
- Посуд не ковзає
- Ручки вбудовані
- Легко та компактно складається.
- Борти 2 см.
- Внутрішній розмір виїмки 43 х 29,5см
- Стійкий під час їжі в ліжку сидячи та лежачи.
- Можна використовувати як тацю.
Розміри столика:
- складений (см): 55х33х3
- розкладений (см): 55х33х23


1. Як замовити Столик для сніданку в ліжко:
- натиснути "Купити" і залишити дані за замовлення
- Посилання на Viber чат із телефона/планшета - (Якщо відкриється вікно, виберіть дію натисніть "Відкрити в браузері")
- Посилання на Viber чатують на ПК
- Номер Viber +380999508826
Ми завжди з радістю розповімо на всі цікаві питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Є |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 230 мм |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴




